कटहरीकाे टायर उद्योगमा भिषण आगलागी १ करोडौं भन्दा बडिकाे क्षती ।थारु पाेर्टल

Spread the love
मंसिर ३
रबिन्द्र बराल
मोरङको कटहरी गाउँपालिका–४ मा रहेकाे ग्लोबल बायो इनर्जी नामक उद्योगमा  बिहान ५:३० बजे देखि भीषण आगलागी भएको छ । सवारी साधनको टायरमा प्रयोग हुने तेल उत्पादन गर्ने उद्योगमा आगलागी भएको छ। नवनित अग्रवालले सञ्चालन गरेको उद्योगमा लागेको आगो नियन्त्रण बाहिर आएपछि । स्थानीय बासिन्दा, नेपाली सेना, नेपाल र सशस्त्र प्रहरी तथा दमकलको सहायता लिएर आगो नियन्त्रणको प्रयास भइरहेको मोरङ प्रहरी जनाएको छ । आगाे नियन्त्रणका लागि नेपाल प्रहरी ,ससस्त्र प्रहरी , विराटनगर, इटहरी, कानेपोखरी, रङ्गेली, दुहवी लगायतका स्थानबाट गएका दमकलले आगो नियन्त्रणको थियो ।
प्रहरीका अनुसार विद्युत सर्ट हुँदा आगलागी भएको हुनसक्ने आशङ्का गरिएको छ । १ करोडौं भन्दा बडि काे क्षेती भएको हुनसक्ने बुझिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *