नगर उपप्रमुख यमुना विष्ट वास्तोलाको अगुवाईमा बेसहारा महिलाको उद्धार ।थारु पाेर्टल

Spread the love
पथरी शनिश्चरे, १४ मंसिर
मोरङको पथरी शनिश्चरे नगरको समन्वयमा नगरमा बेसहारा अवस्थामा रहेकी एकजना महिलाको उद्धार गरी मानव सेवा आश्रम विराटनगरमा राखिएको छ ।
वडा नम्बर २ स्थित हरियाली सामुदायिक वन उपभोक्ता समूहको कार्यालय नजिकै जंगलमा केहि दिनदेखि ती महिला बेसहारा अवस्थामा बस्दै आएकी थिइन । सो को जानकारी पाएपछि नगर उपप्रमुख यमुना विष्ट वास्तोलाको अगुवाईमा वन समूह अध्यक्ष कावुलबहादुर मगर, इलाका प्रहरी कार्यालय सहितले महिलाको संकटपूर्ण अवस्थाका बारेमा अनुगमन् गरेर उद्धार गरी आश्रम पठाइएको हो ।
महिला त्यहाँ केहि दिनदेखि वस्दै आएकी थिइन् । उपप्रमुख वास्तोलाको समन्वयमा यस अघि पनि बेसहारा अवस्थाका मानिसहरुलाई उद्धार गरी मानव सेवा आश्रम सहितका संस्थाहरुमा पठाएर उनीहरुको खाने, वस्ने, स्वास्थ्य र सुरक्षाको प्रवन्ध मिलाउँदै आइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *