गरीवी निवारणका लागी लघु उद्यम विकास कार्यक्रम सम्पन्न ।थारु पाेर्टल

Spread the love

२।पुस।कानेपाेखरी

गरीवी निवारणका लागी लघु उद्यम विकास कार्यक्रम सम्पन्न  भएकाे छ ।कानेपाेखरी गाउँपालिका वडा नं ७ ले मंसिर २३गते देखी २९गते सम्म शान्ती देवी स्थानमा संचालन गरेकाे गरीवी निवारणका लागी लघु उद्यम विकास कार्यक्रम  पुस १ गते समापन भएकाे छ ।कार्यक्रमकाे मुख्य उदेश्य भनेकाे व्यवसाय सचेतता ,व्यवसाय संचालन, एव्म सामजिक समावेसीकरण रहेकाे थियाे जसमा वडा नं ७ का २२जना महिलाहरुकाे सहभागिता रहेकाे जानकारी वडा अध्यक्ष माेहन प्रसाद अधिकारीले जानकारी गराउनु भयाे । कार्यक्रम कानेपाेखरी गाउँपालिकाकाे आयाेजनामा भएकाे थियाे भने वडा नं ७ काे समन्य रहेकाे थियाे ।

एक औपचारीक कार्यक्रम बाट समापन गरेकाे थियाे जसमा सिता भट्टराईकाे अध्यक्षता वडानं ७ का  वडा अध्यक्ष माेहन प्रसाद अधिकारीकाे प्रमुख आथितिय रहेकाे थियाे भने सगुन राई र अम्विका लिम्वुले मन्तव्य राखेका थिए। कार्यक्रम भने उद्यम विकास सहजकर्ता सविता राजवंशी  र अरुणा राईकाे संचालन रहेकाे थियाे ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *