सुचना सम्वृद्धि बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेडकाे ९ ओैं साधारणसभामा दुई पत्रकार सम्मानित ।थारु पाेर्टल

Spread the love
पुष ११
रबिन्द्र बराल
सुचना सम्वृद्धि बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेड काे ९ ओैं साधारणसभा सम्पन्न गरेको छ। रंगेली नगरपालिका ७ स्थित मेलिना गेष्ट हाउसमा सभाहलमा बार्षिक साधारणसभा गरेको हाे । आर्थिक बर्ष ७७/७८ को आयव्यय प्रस्तुत समेत संस्थाका सचिव सराेज मंण्डलले गरेका थिए ।
संस्थाले कुल २ करोड १७ लाख ३९ हजार ३ सय ४४ रुपैया लगानी गरेकाे छ । संस्थाले ७३ लाख ६६ हजार ४२ रुपैयाँ कूल आम्दानी गरी कुल खर्च ७३ लाख १० हजार ७ सय २७ रुपैया गरेको छ । संस्थाले ७७ हजार ६ सय ७ रुपैया शुद्ध मुनाफा समेत गरेको छ । संस्थामा ५ सय ११ जना शेयर सदस्य रहेका छन । संस्थाले रंगेली नगरपालिका , सुनवर्सि नगरपालिका , क्षेत्रमा कृषि फाईनान्स लाई वितिय कारोवार गर्दे आइरहेको छ ।
सो अवसरमा सस्थाले मकालु टेलिभिजनका रंगेली रिपोटर दिलिप अग्रवाल, र एभिन्युज टेलिभिजन माेरङ रिपाेेटर रबिन्द्र बराल लाई समेत संस्थाले सम्पन्न गरिएको थियोे । कार्यक्रममा उत्कृष्ट बचतकर्ता, ऋणी हरुलाई समेत सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी राष्ट्रिय सहकारी बैक बिराटनगर शाखा प्रमुख प्रभु पाेख्रेल अतिथि हरुमा सद्भाव बचत का अध्यक्ष कमलेश्वर ठाकुर , स्थानीय अमित यादव लगायत विभिन्न संस्थाका प्रतिनिधि हरुकाे समेत उपस्थिति रहेको थियोे । कार्यक्रममा संबाेधन गर्दे अतिथि हरुले गाउँ घरमा रहेको सहकारीले गरिव र आर्थिक स्थित न्यून भएको घरपरिवार लाई सस्तो व्याजदरमा ऋिण उपलब्ध गराएकाेमा धन्यवाद समेत दिएका छन । सहकारीका अध्यक्ष सिनाेद झा काे सभापतित्वमा कार्यक्रम सम्पन भएको थियोे

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *