पथरीशनिश्चरेमा हिसान मोरङ्गले गर्याे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता ।थारु पाेर्टल

Spread the love
पथरीशनिश्चरे ,२३ पुष
पथरीशनिश्चरे नगरपालिकाका शिक्षा शाखा प्रमुख शालिकराम काफ्लेले हिसान मोरङ्गले पथरीशनिश्चरे नगरमा जिल्ला स्तरीय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता गरेर राम्रो काम गरेको प्रशंसा गर्नुभयो । उहाँले आज शुक्रबार नगरस्थित गोर्खा डिपार्टमेन्टको सभाहलमा उच्च शिक्षा तथा मावि संघ( हिसान) मोरङले आयोजना गरेको जिल्लास्तरीय + २ वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा सो कुरा बताउनुभएको हो ।
प्रतियोगितामा भानु मेमोरियल, विराटनगरको रूपेश श्रेष्ठ प्रथम भएका छन् भने द्वितीय शिक्षा सन्देश माविकी दिक्षा कार्की भएकी छिन् । त्यस्तै , शिक्षादीप माविकी सविना गिरीले तृतीय स्थान हासिल गरेकी थिइन् भने सान्त्वना पुरस्कार भानु मेमोरियल, विराटनगरकी निष्ठा बस्नेत, अरनिको माविकी स्निग्धा कोइराला , कान्तिपुर कलेजका निरज चौधरीले प्राप्त गरेका थिए ।
प्रतियोगिताका विजेताहरूलाई क्रमशः प्रथम , द्वितीय, तृतीय तथा सान्त्वना पुरस्कार स्वरूप ट्रफी , मेडल , प्रमाण पत्र सहित १० हजार , ७ हजार , ५ हजार तथा ३/३ हजार रुपैयाका दरले नगद रकम प्रदान गरिएको थियो । विजयी प्रतियोगीहरूलाई प्रमुख अतिथि समेत रहनुभएका पथरीशनिश्चरे नगरपालिकाका शिक्षा शाखा प्रमुख शालिकराम काफ्ले , हिसानका केन्द्रीय उपाध्यक्ष भेषराज पोखरेल ,हिसान मोरङ्ग अध्यक्ष राजेश कार्की , सोहि कार्यक्रमका संयोजक समेत रहनुभएका।
हिसान मोरङ्गका उपाध्यक्ष टि. एन. तिमिल्सिना समेतले पुरस्कार प्रदान गर्नुभयो । उक्त अवसरमा इलाका प्रहरी कार्यालय, पथरीका प्रमुख डिएसपी कृष्ण खड्का , नगर प्याव्सनका अध्यक्ष सुरेन्द्र लिम्बु , एन प्याव्सन पथरीशनिश्चरेका अध्यक्ष थिरप्रसाद आचार्य , पथरी वाणिज्य संघका महासचिव ईश्वर सापकोटा लगायतको उपस्थिति थियो । प्रतियोगिताका निर्णय मण्डलमा पथरी बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख चेतन पौडेल , लेटाङ क्याम्पसका उप- प्राध्यापक होमनाथ बराल र उर्लाबारी बहुमुखी क्याम्पसका सहायक प्राध्यापक केशव निरौला रहनुभएको थियो । मोरङ हिसान अध्यक्ष राजेश कार्कीको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको उक्त प्रतियोगिताको संचालन हिसान मोरङ्गका सचिव दिनेश दहालले गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *