रंगेलीमा रहेकाे सदभाव बचत तथा ऋण सहकारीकाे १२ ओैं साधारणसभा सम्पन्न ।थारु पाेर्टल

Spread the love
माघ २६ बुधबार
रबिन्द्र बराल
सदभाव बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड काे १२ ओैं साधारणसभा सम्पन्न भएको छ। रंगेली नगरपालिका ७ मा रहेको आफ्नै प्राङ्गणमा बार्षिक साधारणसभा गरेको हाे ।
आर्थिक बर्ष ७८/७९ को आयव्यय प्रस्तुत समेत संस्थाका अध्यक्ष इन्जिन्यर कम्लेश्वर ठाकुरले गरेका थिए । संस्थाले कुल ९ करोड ६५ लाख ८७ हजार ८ सय २२ रुपैया लगानी गरेकाे छ । संस्थाले १ करोड ५५लाख २३ हजार ६ सय ४६ रुपैयाँ कूल आम्दानी गरी कुल खर्च १ करोड ३३लाख ३ हजार २ सय ७४ रुपैया गरेको छ ।
संस्थाले २२ लाख२० हजार ३ सय ७२ रुपैया शुद्ध मुनाफा समेत गरेको छ । संस्थामा ९सय २४ जना शेयर सदस्य रहेका छन । संस्थाले रंगेली नगरपालिका , सुनवर्सि नगरपालिका , धनपाल थान गाउँपालिका, क्षेत्रमा कृषि फाईनान्स लाई वितिय कारोवार गर्दै आइरहेको छ । सो अवसरमा सस्थाले मकालु टेलिभिजनका रंगेली रिपोटर दिलिप अग्रवाल, एभिन्युज टेलिभिजनका पत्रकार रवीन्द्र बराल लाई संस्थाले सम्मान गरिएको थियोे ।
कार्यक्रममा उत्कृष्ट बचतकर्ता,कर्मचारी , ऋणी हरुलाई समेत सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी रंगेली नगरपालिकाका मेयर दिलीप अग्रवाल , विशिष्ट अतिथि माेरङ जिल्ला सहकारीका अध्यक्ष डिल्ली पोख्रेल अतिथि हरुमा सद्भाव बचतका अध्यक्ष कमलेश्वर ठाकुर , बुद्धिजीवी श्यामलाल शर्मा मचिन्द्र कटुवाल , दिनेश ठाकुर बितिय संस्थाका प्रमुख ,बडा अध्यक्ष रामचन्द्र मण्डल, लगायत विभिन्न संस्था का प्रतिनिधि हरुकाे समेत उपस्थिति रहेको थियोे । कार्यक्रममा संबाेधन गर्दैअतिथि हरु ले गाउँ घरमा रहेको सहकारी ले गरिव र अार्थिक स्थित न्यून भएको घरपरिवार लाई सस्तो व्याजदरका ऋिण उपलब्ध गराएकाे मा धन्यवाद समेत दिएका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *