एमसीसी विरुद्ध कानेपाेखरीमा  विरोध प्रदर्शन, नेपाल आमा बेच्न पाईदैन  भुमि दुलाल  नेकपा (एकीकृत समाजवादी)  कानेपाेखरी अध्यक्ष ।थारु पाेर्टल   

Spread the love

१।फागुन

मोरङको कानेपाेखरी गाउँपालिकामा  नेकपा (एकीकृत समाजवादी) कानेपाेखरीले अमेरिकी मिलेनिअम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (एमसीसी) विरुद्ध आज (आइतबार) विरोध प्रदर्शन गरेको छ । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) ले आयोजना गरेको प्रदर्शनमा राष्ट्रघाती एमसीसी–खरेज गर, देश बेच्न–पाइन्दैन, सम्पूर्ण राष्ट्रवादी नेपालीहरु–एक हौ, लगायतका नारा लगाउदै रमाईलाे बजार परिक्रममा गरेका थिए ।

मुख्य सडकको सोही स्थानमा आएर कोण सभामा परिणत भएका थिए । कार्यक्रममा नेकपा (एस)का अध्यक्ष भुमि दुलालले मन्तव्य राखेका थिए भने उक्त विराेध कार्यक्रमा पवित्रा रिमाल ३ न पार्टी अध्यक्ष कुलबहादुर तामाङ पालिका उपाध्यक्ष  तथा अन्य गरी करिव १सय युवा कार्यकर्ताहरु विरोध कार्यक्रममा सहभागि रहेका जानकारी दुलालले थारु पाेर्टलाई दियाे  ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *