रंगेली जनजाति महासंघकाे वडा समन्वय परिषदले मनायो २८ ओै विश्व आदिवासी दिवस ।थारु पाेर्टल

Spread the love
श्रावण ।३०
रबिन्द्र बराल
नेपालका आदिवासी जनजातिजन्य संघ संस्थाहरुले ‘२८औं विश्व आदिवासी दिवसकाे उपल्क्षमा रंगेलीमा आदिवासी दिवश मनाएका छन । विगतका वर्षहरुमा जस्तै यस वर्ष पनि नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघकाे वडा समन्वय परिषदले रंगेली नगरपालिका १ स्थित बिर्ता वजारमा रहेको साझा भवनको प्राङ्गणमासाे कार्यक्रमकाे आयोजना गरेका थिए । कार्यक्रममा क्षेत्र नम्बर २ का सभासद लिला बल्लव घिमिरेकाे प्रमुख अतिथिमा उक्त कार्यक्रमकाे आयोजना गरिएको थियोे । कार्यक्रम प्रमुख अतिथिले ब्यानर  पढेर कार्यक्रमकाे उद्घाटन गरेका थिए । साे कार्यक्रममा विभिन्न संस्थाले आफ्नो माैलिक परम्परा झल्काउने पहिचान सहित प्रदर्शन समेत गरेका थिए। नगरपालिका मेयर दिलिप बगडिया, उपमेयर भुमा पराजुली , विभिन्न बडाका बडा अध्यक्ष , आदिवासी रंगेलीका हाकिय बहादुर राई, दिपेन्द्र कुमार श्रेष्ठ , घनश्याम मंडल , नगर अध्यक्ष बद्री नारायण राजवंशी , धर्मेन्द्र कुमण मंडल, अनपूर्णा मंडल, लगायत काे उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *