• Wednesday 6th December 2023
 • मोरङको कानेपोखरी गाउँपालिकाकाे ऐतिहासिक कानेपोखरीको आज मुहार फेरीयाे ।थारु पाेर्टल

  Spread the love

  साउन।३१।कानेपाेखरी

  मोरङको कानेपोखरी गाउँपालिकाकाे ऐतिहासिक कानेपोखरीको आज  सरसफाई भएको छ ।सरसफाई कार्यक्रममा  स्थानिय सरकार प्रमुख राजमती इङ्नाम, उपप्रमुख भोला अधिकारी र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत सन्तोष घिमिरे र गोविन्द फुयलको उपस्थितमा एैतिहासिक कानेपाेखरीकाे पाेखरीवरीपरी सरसफाई गरिएको हो । सरसफाई कार्यक्रममा राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल कानेपोखरी, मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमी कानेपोखरी, अखिल नेपाल महिला संघ कानेपोखरी र आईटिएफ तेक्वाण्डो डोजाङ कानेपोखरी लगायतकाे व्यानर सहित उपस्थित भएर सरसफाई गरेका थिए ।

  ५ नम्बर वडाका वडा अध्यक्ष चरण गुरुङ, वडा नं. ६ का वडा अध्यक्ष खड्ग बस्नेत, ७ नम्बर वडाका वडाध्यक्ष मोहन प्रसाद अधिकारी, राष्ट्रिय युवा संघ मोरङका इन्चार्ज भूपाल श्रेष्ठ, राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल कानेपोखरीका अशोक फुयल, मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमी कानेपोखरीका अध्यक्ष जीवन मिभक, आईटिएफ तेक्वाण्डो डोजाङ जिल्ला अध्यक्ष युवराज भुजेल लगाएतको उपस्थित रहेका थिए । त्यसैगरी स्थाई प्रहरी चौकी कानेपोखरी, कार्यपालिका सदस्य, वडासदस्य, सामुदायिक वन समितिका सदस्यहरुतथा  शिक्षक शिक्षिका एव्म वुद्धीजिविलगायतकाे बाक्लाे उपस्थित रहेका थिए ।

  उपस्थित सवैजनाले पोखरी वरीपरी रहेको फोहोर मैला, झारपात निकालेका थिए । पोखरी पस्ने गेटको उत्तरदक्षिणमा रहेको झाडी सफा गरेका थिए । गिटी र बालुवा सम्याउने काम र पर्यटकले फालेको पानीको बोतल, प्लाष्टिक लगाएत भेला पारी फोहोर फाल्ने ठाउँमा फालेका थिए ।

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *