रोयल किङ्गले पथरीशनिश्चरे प्रिमियर लिगमा हिसाव किताव ट्राइडेन्स्लाई पाखा लगाउदै ।थारु पाेर्टल

Spread the love
२८। असाेज।पथरी
अविजित यात्रालाई कायम राख्दै रोयल किङ्गले पथरीशनिश्चरे प्रिमियर लिगमा हिसाव किताव ट्राइडेन्स् माथी जित निकालेको छ ।
तेश्रो संस्करणको पथरीशनिश्चरे प्रिमियर लिग क्रिकेटको शुक्रवारको खेलमा हिसाव किताव माथी ३७ रनको जित निकाल्दै रोयलले प्वाइन्ट टेवलमा अग्रस्थान कायम गरेको छ । टस जितेर फिल्डिङ्ग गरेको हिसाव किताव संग रोयलले ८ विकेटको क्षतीमा २० ओभर खेल्दै १सय१८ रन वनाएकाे थियाे  । जसका लागी राज वस्नेतले अविजित अर्धशतिकय पारी खेले । उनले ५० वलमा ५७ रनको योगदान गरे भने पावल राईले २१ रन वनायाे ।
हिसाव कितावका नेल्सन दंगाल, पुरुषोत्तम न्यौपाने र दिवश राजवंशीले समान २÷२ विकेट लिदा कैलास श्रेष्ठ र सुरज खडकाले १÷१ विकेट लिए । १सय१९ रनको लक्ष्य लिएर मैदान छिरेको हिसाव किताव लाई सस्तैमा समेटन म्यान अफ दि म्याच राज वस्नेतले ४ विकेट लिए । ३ ओभर वलिङ्ग गरेका उनले २१ रन खर्चीए । हिसाव कितावका सुरज खडकाले १९ र निशान राईले १६ रन वनाउन वाहेक अन्य व्याटमेनले राम्रो प्रर्दशन गर्न सकेनन् ।
१७ ओभर ३ वलमा अल आउट भएको हिसाव कितावको अन्य विकेट रोयलका भुपेन्द्र राईले ३ तथा विश्व वस्नेत महेश कार्की र दिपेश श्रेष्ठले समान १÷१ विकेट लिए । भोलीको खेल क्लासिक हसन्दह र मंगलवारे र सात वाघ र आइतवारे अस्त्र विच हुने छ । कार्तिक ६ सम्म सन्चालन हुने प्रतियोगीताको विजेताले १ लाख ११हजार १सय ११ रुपया र ट्रफि पाउने छन् । पहिलो संस्करणको विजेता रोयल किङ्ग र दोश्रोको विजेता सातवाघ रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *