श्री सिंह देवि दुग्ध उत्पादन सहकारी सस्था लिमिटेडको १२ औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न।१४ जना कर्मचारी सहित सेयर सद्स्य सम्मानित ।थारु पाेर्टल

Spread the love

कार्तिक।४। कानेपोखरी

श्री सिंह देवि दुग्ध उत्पादन सहकारी सस्था लिमिटेडको १२ औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको छ । मोरङको कानेपोखरी ३ मा रहेको सो सस्थाले मंगलबार साधारणसभा सम्पन्न गरेको हो । २०६७ साल देखि सुरुभएको सस्थामा २ सय २६ जना कृषक आवद्ध रहेका छन् । कार्यक्रममा सँस्थाले सेयर सदस्यहरुलाई विभिन्न सात वटा बिधामा १४ जनालाई पुरस्कृत तथा सम्मान गरेको छ । अधिकतम दूध उत्पादन तर्फ दैनिक १५ लिटर दुग्ध उत्पादन गर्ने कृषक तथा सस्थाका कार्यकारी उपाध्यक्ष नारायण प्रसाद कोइराला, दैनिक १२ लिटर उत्पादन गर्ने सस्थाका सचिव लोक बहादुर कार्की र दैनिक १० लिटर उत्पादन गर्ने अशोक बहादुर भण्डारीलाई सम्मान गरीएको छ ।

 

यस्तै गुणस्तरिय दूध उत्पादन तर्फ सेयर सदस्य  सुमित्रा बोहोरा रहेकी छिन । यस्तै ज्येष्ठ नागरिक सम्मान तर्फ ७२ वर्षिय पहलमान सुवेदीलाई सम्मान गरिएको छ यस्तै अधिकतम दूध उत्पादन तर्फ राजन पौडेल,उत्कृष्ट ऋणकारोबार तर्फ लक्ष्मी पौडेल,गोमा कटुवाल रहेका छ्न भने सदस्यता सम्मान तर्फ फिरनलाल चौधरी , धन बहादुर सापकोटा , मन्जेश शाह, तुलाराम गुरुङ र मन्जु कार्की रहेका छ्न । यस्तै उत्कृष्ट कार्य सम्पादन तर्फ कर्मचारी खेम चन्द्र कार्कीलाई पुरस्कृत गरिएको छ । सँस्थाले गत वर्ष ५ आम्दानी गरेको थियो भने यस वर्ष ९ लाख रुपैया आम्दानी गरेको सस्थाका कार्यवाहक अध्यक्ष नारायण प्रसाद कोइरालाले बताएका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *