रोटेपिङ खेल्ने क्रममा अस्मिताकाे लडेर मृत्यु ।थारु पाेर्टल

Spread the love

 ९।पुस

मोरङको पथरी शनिश्चरे ८ केर्खा टोल घर भएकी अस्मिता लिम्बुको रोटेपिङ खेल्ने क्रममा लडेर मृत्यु भएको छ । पोखराको औद्योगिक मेलामा रोटेपिङ खेल्ने क्रममा लडेर घाईते उनको गण्डकी मेडिकल अस्पतालमा उपचारका क्रममा  मृत्यु भएको हो ।

उनी कोरिया जाने सपना बोकेर कोरियन भाषा अध्यायन गरिरहेकी थिईन । अस्मिता सँगै दिदीहरु रुबिना उनकी ४ बर्षकी छोरी र कोपिला समेत लडेर घाईते अबस्थामा रहेका छन । पोखराबाट पथरी फर्किने टिकट काटेकी अस्मिता  औद्योगिक मेलामा  दिदीहरु सँगै मेला भर्न गएकी थिईन ।

अस्मिताकी दिदी रुबिना पोखरामा बस्दै आएकी थिईन । दिदीकोमा गएकी अस्मिता लडेर घाईते भएपछि मेला आयोजकले १२ लाख बढी उपचारमा खर्च गरेको र परिवारको माग बमोजिम २० लाख रकम दिएको आयोजक पोखरा उद्योग बाणिज्य संघका महासचिब बलराम आचार्यले जानकारी दिएका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *