गायक सुनिल चाैधरीकाे येलै रे माघी थारु गितकाे बाेल sebil entertainmentबाट सार्वजानिक हुदै ।थारु पाेर्टल

Spread the love
१३।पुष।कानेपाेखरी
 विद्यानन्द चाैधरी  
सुनिल चौधरीलगायत ६ जना गायकाे सुमधुर स्वरले सजिएकाे गित  ए लै रे माघी थारु गितकाे बाेल माघिकाे अबसर पारेर सेविल इनटरटेनमेनट बाट सार्वजानिक गरिने भएकाे छ ।थारु जातीकाे  पर्व माघे सँँङ्गक्रान्तिकाे छुट्टै पहिचान रहेकाे छ ।यस गितले थारु भाषाकाे  भेष भुसा  रहन सहन तथा पुर्व पश्चिमका थारुहरु सबै एक हुनु पर्छ  भन्नै  संदेश गित मार्फत देखाइएकाे छ । उक्त गितकाेशब्द/ सङित – सुनिल चौधरीकाे रहेकाे भने गितमा सुनिल चाैधरी  अनुमा लगायत ६जना गायककाे  सुमधुर स्वरले सजिएकाे छ ।
 गोबिन्द रिना,निक्स मनिका, प्रल्हाद बन्धना चौधरीकाे अभिनय रहेकाे गितमा बिबेक रोजिना,अभिराम सिर्जना चौधरीकाे बेजाेड प्रस्तुति रहेकाे छ गितकाे एरेन्ज – सुरज श्रेष्ठले गरेकाे छ ।choreographer भने रज्निस चाैधरीकाे रहेकाे गितमा ।श्रवण चाैधरीकाे छायाङ्गकन रहेकाे छ । Post production भने soul music Team the rising musical dance crew sunsari YouTube channel – sebil entertainmentमार्फत सार्वाजानिक गर्ने जानकारी गायक सुनिल चाैधरीले थारु पाेर्टललाई दिनु भयाे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *