सुचना समृदी काे १० ओै साधारण सभा सम्पन्न ।थारुपोर्टल

Spread the love
पुस ,२४ 
 सूचना सम्बृद्घि बहुउद्धेश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेडको १० औं साधारणसभा सम्पन्न छ। रंगेली नगरपालिका-७ स्थित मेलिना गेष्ट हाउसको सभाहलमा बार्षिक साधारणसभा गर्दा संस्थाले आर्थिक बर्ष ७८/७९ सालको आय व्यय प्रस्तुत समेत संस्थाका सचिव सरोज कुमार साहले गरेका थिए ।
संस्थाको ऋण लगानी कुल २ करोड १० लाख ९४ हजार ७ सय ०७ रुपैया लगानी रहेको छ । संस्था काे कुल बचत १ कराेड १२ लाख १८ हजार ८सय ७२ पुगेकाे छ । ५४ लाख ६८ हजार २ सय ८ रुपैयाँ २२ पैसा कूल आम्दानी गरी कुल खर्च ५३ लाख ९० हजार ३७ रुपैया बाईस पैसा गरेको छ । संस्थाले ७८ हजार १ सय ७१ रुपैया शुद्ध मुनाफा समेत गरेको छ ।
संस्थामा ६ सय ३७ जना शेयर सदस्य रहेका छन । संस्थाले रंगेली नगरपालिका, सुनवर्सी नगरपालिका, क्षेत्रमा कृषि फाईनान्सलाई वितिय कारोवार गर्दे आइरहेको छ । कार्यक्रममा उत्कृष्ट बचतकर्ता, ऋणीहरुलाई समेत सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि जिल्ला सहकारी संघ लि. का संचालक सदस्य उमेश गुरुङ , संस्थाका अध्यक्ष सिनोद झा, सचिब सराेज कुमार साह , रंगेली बचत का अध्यक्ष कैलाश मंण्डल , सन नेपाल लाईफ इन्स्योरेन्स का राजिव मिश्रा , लगायत विभिन्न संस्थाका प्रतिनिधिहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमलाई संबोधन गर्दे अतिथिहरुले गाउँ घरमा रहेको सहकारीले गरिव र आर्थिक स्थित न्यून भएको घरपरिवारलाई सस्तो व्याजदरका ऋण उपलब्ध गराएको मा धन्यवाद समेत दिएका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *