कानेपाेखरी गाँउपालिका वडा न १ होक्लाबारीले आयाेजना गरेकाे वडा कपकाे क्रिकेटमा वडा न १ फाईनलमा प्रवेश ।थारु पाेर्टल

Spread the love

फागुन ।२५।कानेपाेखरी 

माेरङ्गकाे कानेपाेखरी गाँउपालिका वडा न १ होक्लाबारीमा रहेकाे नव युवा क्लव कानेपोखरी-१ काे आयाेजनामा  यही फागुन १९ गते देखी २७ गते सम्म श्री मा.वि होक्लाबारीको खेलमैदानमा प्रथम वडा अध्यक्ष कप T-20 नकआउट कृकेट खेल प्रतियोगिता वडा न ३ र ४ काे पहिलाे चरणकाे खेलमा वडा न ३ ले टस जितेर ब्याटीङ्ग राेजेका थिए जसमा २०५ रनकाे टार्गेट दिएका थिए भने वडा न ४ले त्याे टार्गेट सम्म पुगन सकेन १६५ रनमै खेल बाट ४०रनकाे अन्तरले वडा न ३  सेमी फाईनलकाे यात्रा तय गरेकाे छ ।त्यसैगरी दाेस्राे खेल वडा न १ र २ काे भएकाे थियाे ।वडा न १ ले २०१काे टार्गेट दिएकाे खेलमा वडा २काे लज्जास पद ६९रनमा सिमित हुदै हार बेहाेर्नु पर्याे  ।र वडा न १ खेलकाे फाईनलमा प्रवेश गरेकाे छ भने खेलकाे म्यान अफद म्याच  वडा न १ कै विरेन किस्कु ले प्राेत्साहन स्वरुप १हजार प्राप्त गरेका थिए ।

कानेपाेखरीका ७ वटै वडा र १टिम क्रमचारी गरी जम्मा ८वटा टिमकाे सहभागिता रहने जानकारी कल्वका अध्यक्ष प्रमाेद ठाकुरले थारु पाेर्टलाई बताए । उक्त खेलमा  प्रथम हुने टिमलाई नगद पुरस्कार – रु. २०हजार मेडल ,ट्रफि ,प्रमाण पत्र प्रदान गरिने छ ।त्यस्तै देस्राे हुने टिमलाई नगद रु. १०हजार मेडल ,ट्रफि ,प्रमाण पत्र प्रदान गरिने छ र खेलकाे  Man Of the Match लाई रु. १हजार Man of the Series लाई रु. २हजार प्रेात्साहान स्वरुप प्रदान गरिने छ ।खेल  श्रि मावी हाेक्लाबारीकाे चाैरमा खेलाईने छ । खेलमा सहभागी हुने वडा तथा टिमले दर्ता शुल्क रु. १५सय तिरेर मात्र खेलमा सहभगी हुन पाउने कुराकाे जानकारी कल्वकाे सचिवले बताए ।खेल Tennis बलले खेलाइने छ । खेल वडाकाे र स्थानिय सहयाेग दाताहरुकाे  आर्थीक सहयाेगमा सँचाल हुनेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *