वडा नं. १ द्वारा सार्वजनिक सुनुवाई तथा प्रगति विवरण प्रस्तुत ।थारु पाेर्टल

Spread the love
थारु पाेर्टल  पथरी समाचारदाता
असार -२ गते
माेरङ्गकाे पथरी शनिश्चरे वडा नं. १ ले सार्वजनिक सुनुवाई तथा प्रगति विवरण प्रस्तुत कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।
वडा नं. १ को नर्वदेश्वर शिवालय मन्दिरमा आयोजना गरिएको सो सार्वजनिक सुनुवाई तथा प्रगति विवरण प्रस्तुत कार्यक्रममा वडावासीहरु बाक्लो रुपमा उपस्थित भएका थिए । वडाध्यक्ष भीम राईले प्रगति विवरण प्रस्तुत गर्नुभएको थियो भने वडावासीहरुले प्रश्न र सुझावहरु राखेका थिए ।
सो कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नगरपालिकाका उप–प्रमुख देविमाया काफ्ले, अतिथिहरु वसन्तकुमारी राई, कार्यपालिका सदस्य वीरध्वज शिवा, वडा सदस्यहरु सुरेशकुमार कार्की, आरती विश्वकर्मा, वडा सचिव इन्दु सुवेदी र प्राविधिक बलबहादुर बस्नेत लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *