पत्रकार सम्मेलन मार्फत् पथरीशनिश्चरेको बजेट७१ करोड १७ लाख ४१ हजार ८ सय रुपैयाँ सार्वजनिक ।थारु पाेर्टल

Spread the love
पथरी शनिश्चरे, असार १२ गते
माेरङ्गकाे पथरी शनिश्चरे नगरपालिकाले आज पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी १३ औं नगरसभाबाट पारित नीति, कार्यक्रम तथा बजेटका बारेमा जानकारी दिएको हो । असार १० गते भएको नगरसभाबाट ७१ करोड १७ लाख ४१ हजार ८ सय रुपैयाँ बजेट सर्वसम्मत रुपमा पारित भएको पास गरेको नगरपालिकाका प्रवक्ता एवंं वडा नं. ८ का अध्यक्ष नवीन कार्कीले जानकारी गराए । बजेट सार्वजनिक कार्यक्रममा नगर प्रमुख मोहन तुम्बापोले यो आर्थिक वर्षमा नगरको स्थानीय स्रोत ४ करोड १७ लाख संकलन भएको जानकारी दिए ।
प्रमुख तुम्बापोले विश्वव्यापी आर्थिक संकटको कारण सम्झौता भइसकेको र सम्पन्न भएको योजनाहरुको बजेट समेत संघ सरकारले काट्नुको साथै स्वास्थ्य कर्मचारी र शिक्षकको तलव समयमा पठाउन नसक्दा समस्या भइरहेको जानकारी दिए । बजेटमा आवासविहिन अति विपन्न परिवारलाई नगरपालिकाले दुई कोठे घर बनाइदिने कार्यक्रम रहेको नगर प्रमुख तुम्बापोले बताए । कार्यक्रममा नगरको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्ष्मीप्रसाद खरेल, उपसचिव युवा तथा शिक्षा शाखा प्रमुख शालिग्राम काफ्ले, लेखा शाखा प्रमुख पिताम्बर वस्ती, वडा नं. २ का वडाध्यक्ष नैना राई लगायत शाखाका कर्मचारी तथा जनप्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *